Oskar Juryś - zwycięzcą Wojewódzkiego Konkursu Pięknego Czytania

2 lipca 2017 roku w Ossolinie odbył się VI Piknik Rycerski, w ramach którego uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i liceów uczestniczyli w Konkursie Pięknego Czytania. W tym roku odbywał się on pod hasłem "Dąbrowska znana i nieznana". W jury konkursu zasiedli ksiądz Wojciech Zasada, pani prof. Danuta Paszkowska i pani kurator Małgorzata Lipa. Honorowym członkiem jury był znany aktor - Leszek Teleszyński.
Komisja konkursowa doceniła umiejętności ucznia naszej szkoły - Oskara Jurysia, który został zwycięzcą Wojewódzkiego Konkursu Pięknego Czytania. Otrzymał dyplom, puchar oraz trzy książki autorstwa Marii Dąbrowskiej. Oskar dodatkowo zaprezentował dwie piosenki aktorskie i został nagrodzony brawami publiczności.
Oskarowi gratulujemy zwycięstwa w konkursie!